Skuteczna reklama szansą na sukces w dobie kryzysu

Internet jest ogromnym źródłem informacji dla każdego z Nas. Codziennie miliony użytkowników z całego świata wędruje po Sieci szukając określonych usług lub produktów. W obecnych czasach gdy dostęp do Internetu ma większość ludzi na Ziemi to właśnie Internet a co za tym idzie skutecznie przeprowadzone kampanie reklamowe w Sieci mogą być szansą na sukces Firmy.

Z badań GfK Net Index wynika, iż na początku 2009 r. liczba Polaków korzystających z Internetu wynosiła ok. 55 procent!. Polsce to kraj ok. 17 mln internautów w wieku 15 – 75 lat. Z danych tych widać wyraźnie, iż Internet i reklama w nim jest podstawą w biznesie każdej Firmy w Polsce.

Zarówno Firmy jak i prywatni przedsiębiorcy nie mogą obawiać się wydatków „włożonych” w reklamą w Sieci (ani ich ograniczać), gdyż każdy wydatek przyniesie z pewnością zwielokrotnione zyski, a Internet jeszcze przez wiele lat będzie głównym źródłem informacji o produktach i usługach!

Podsumowując, należy stanowczo zaznaczyć, iż Internet jest obecnie największym źródłem informacji dla użytkowników i NALEŻY TO WYKORZYSTAĆ! Skuteczna reklama w Sieci musi stać się głównym punktem planu rozwoju Firm!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (3 votes cast)
Skuteczna reklama szansą na sukces w dobie kryzysu, 5.0 out of 5 based on 3 ratings

Komentarze

  1. By Kamil

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *