Wystawianie faktur i rachunków ONLINE

wystawianie faktur onlineProwadząc własną firmę często borykamy się z problemem dotyczącym wyboru odpowiedniego programu do szybkiego wystawiania, drukowania lub też wysłania mailem faktur i rachunków.

W ciągu kilku ostatnich lat powstało wiele aplikacji online, dzięki którym możemy prowadzić księgowość internetową i wystawiać faktury czy też rachunki z dowolnego miejsca na świecie nie martwiąc się przy tym o utratę danych np w przypadku awarii systemu. Łatwość obsługi, funkcjonalność, stosunkowo niska cena i niezawodność to tylko niektóre powody dla których przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na wybór platformy księgowości online.

Zastanawiając się nad wyborem platformy do wystawiania faktur i rachunków online przeglądałem wiele ofert i szukałem opinii na różnego rodzaju forach związanych z prowadzeniem własnego biznesu. Mój wybór padł w  końcu na aplikację szybkafaktura.pl. To co przekonało mnie do skorzystania właśnie z tej platformy to przede wszystkim 45 dni zupełnie za darmo i bez zobowiązań oraz bardzo atrakcyjne ceny poszczególnych pakietów.

Szybkafaktura.pl oferuje następujące pakiety usług:

 • PODSTAWOWY (Sprzedaż, Zakup, Archiwum dokumentów i Raporty);
 • MAGAZYN (Pakiet Podstawowy oraz dodatkowo: Dokumenty PW, RW, PZ, WZ, Stany magazynowe, Inwentaryzacj);
 • PEŁNY(Pakiet Magazyn oraz dodatkowo: Samodzielna księgowość KPiR, Listy płac, delegacje, Amortyzacja, ŚT, kilometrówka).

Cena pakietu PEŁNEGO to niecałe 30 zł netto miesięcznie, więc myślę, że jest to naprawdę dobra cena jak na tak duży pakiet usług.

A Wy jakich aplikacji używacie do wystawiania faktur i rachunków???

Zapraszam do komentowania!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Wystawianie faktur i rachunków ONLINE, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Komentarze

 1. By Maria

  Odpowiedz

 2. By Robert

  Odpowiedz

 3. By Piotr

  Odpowiedz

 4. By Kamil

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *