Z cyklu WARTO PRZECZYTAĆ – Gwałt zbiorowy na podatnikach

gazetaW ostatnim wydaniu tygodnika Gość Niedzielny w rubryce PORACHUNKI Robert Gwiazdowski możemy przeczytać o chorym pomyśle Ministerstwa Finansów, które: skierowało właśnie, a właściwie: udało, że skierowało do konsultacji społecznych projekt zmiany ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy ordynacja podatkowa. Konsultacje odbędą się w kręgu informatyków, którym udało się po odpowiednim zalogowaniu na stronę Rządowego Centrum Legislacji, dotrzeć do tego projektu, gdyż na stronie Ministerstwa Finansów jest od pewnego czasu Najlepszy Minister Finansów w Europie Wschodzącej, Który Został Wicepremierem, a nie jakieś bzdurne projekty ustaw.

Pan Gwiazdowski w bardzo ciekawy sposób przedstawia projekt ustawy dotyczącej odpowiedzialności za zaległości podatkowe, które spowodować mogą, że przestaniemy kupować nieco tańsze rzeczy u niezależnych dostawców, bojąc się solidarnej odpowiedzialności za nieodprowadzenie podatku VAT przez właściciela firmy.

Więcej można przeczytać w tygodniku Gość Niedzielny nr 11 rok XC / 17 marca 2013 lub na blogu Pana Roberta Gwiazdowskiego www.blog.gwiazdowski.pl

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Z cyklu WARTO PRZECZYTAĆ - Gwałt zbiorowy na podatnikach, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Komentarze

  1. By Wojtek

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *